Türkiye'nin konuştuğu konulardan. Fakat adam bunu hiç dert etmiyora benziyor. Üzücü bir durum olabilir ancak kendisini maddi açıdan etkilemeyeceği ve ivedi bir şekilde yenisini alması mümkün olduğu için bu durumu fırsata çevirmiş ve hemen bir video çekerek yine milyonlarca izlenmeye ulaşmıştır.
Hepsi reyting malzemesi, show öğesi bunların. Kusura bakmayın ancak böyle düşünüyorum, tamam üzücü ve kimsenin başına gelmesini istemem umarım bir daha böyle bir şey yaşamaz ve zararını karşılarlar ancak bunu hemen videoya almasının başka açıklaması yok
Evet kesinlikle zaten yanan arabasının parasını; "arabam yandı" videosuyla çoktan çıkarmıştır. Servetine bu şekilde servet katan Youtuber, yarın bir gün "evim yandı" diye video yapar mı, şu an için belirsizdir.
Burada zenginin malı züğürdün çenesini yorar sözünün bir yansımasını görüyor gibiyim. Adamın fazla parası olabilir, çok izleniyor ve her gün daha da fazla kazanıyor olabilir ancak bu durum onun başına gelen üzücü şeylere sevinmeyi gerektirmez.