önce bahçeli'de, daha sonra (bkz:tunus caddesi) ve kızılay'da şube açmış olan, 2010 yılından beri ankara'da en çok gittiğim mekanlardandır. dekorlarına ve menülerinin hazırlanışına bayılırım. hele biga köftesini ne zaman görsem çocukluğuma dönerim. evimin mutfağından farkı yoktur. her gittiğimde dr.pepper içmeden dönmem.
hayatımda yiyip yiyebileceğim en lezzetli cheese burger'i yediğim yerdir. kkocaman köftesi, damak çatlatan baharatları, hardalın ince ayar ölçüsü... mountain dew'i satması da ayrı bir hususiyet. (bkz:kızılay)'ın en güzel mekanıdır.
(bkz:selanik-2)'nin biraz üst tarafında, (bkz:bahçeli) şubesinden daha büyük, büyük porsiyonlarına rağmen fiyatları abartmayan, jack daniels barbekü sosuyla nam salmış favori mekanım. kajuna da bayılıyorum.
hakkındaki övgülere inanılmaması gereken mekandır. sosları ekstra olarak yazıyorlar, fiyatlar eskisi gibi ucuz değil, ayrıca porsiyonlar da kuş kadar, masamızdaki bufalo sos bitmek üzereyken 3-4 garsondan barbekü sos istediğimiz fakat kimsenin oralı olmadığı mekandır. ayrıca kesinlikle salata sipariş edilmemesi gereken yerdir. zira paketi açtığınızda sizi yeşilliklerin üstündeki çamurlar karşılıyor.