(bkz:kızılay) Sakarya bölgesinin en bilindik mekanlarından. 2008 yılında kapılarını açmıştır. Kızılay'da gidilecek yerler listesine ilk sıralardan adını yazdırmıştır. Canlı müzik performansı, zengin mutfağı, hareketli ortamı... velhasıl bir eğlence mekanında aradığınız her şeyi orada bulabilirsiniz.
diğer mekanlarla karşılaştırıldığında biraz fiyat farkı görülse de arkadaşlarla takılacağımız zaman rotamızı sık sık kendisine çevirdiğimiz yerdir. 23 şubat 2012 tarihinde ilk olarak dört x dört konserine gittiğimiz bu mekana ara sıra yıllardır gider geliriz.
yıllar yıllar önce Marsis Konseri'ne gittiğim mekandır. Yine 2009 yılında bulutsuzluk özlemi ve Gripin'in performanslarına da burada şahit olmuştum. 12 mart 2010 itibariyle telwe performance hall ev sahipliğinde gerçekleşen cem özkan konserinde de vardım. gerçi yoğun talepten dolayı 2 nisan'da tekrar yapılmıştı ancak ben ilk konserin katılımcıları arasındaydım. hey gidi günler... hey gidi telwe performance hall!
2012 tarihinde ilk olarak dört x dört konserine gittiğim ancak şu an o dönemdeki halinden eser kalmamış mekandır. bence burası bir bar değil, bir lokantadır. gidip gördüğünüz zaman muhtemelen ayaklarınız size karşı koyacak ve oraya doğru yürümek istemeyecektir. arkadaş bu nasıl iğrenç bir mekandır? kendini mekanın ağa babası ilan etmiş garsonlar mı dersin, rezalet bir müzik sistemi mi dersin, oksijen seviyesinin yerlerde olduğu, bolca karbondioksit içeren kasvetli havası mı dersin (zira havalandırma sistemi de berbat) ne kadar sorunsal ararsan burada vardır. fiyatları da sonradan bozdular.