her türlü insana ev sahipliği yapan bir gece kulübü. Hilton otelin altındadır. kız-erkek karışık arkadaş grubuyla gittiğimiz mekanda kızlar ayrıldıktan sonra yan masadaki kızların yanımıza gelmesi üzere çalışanlar tarafından sarkıntılık yapmış zannedilerek kovulduğumuz mekandır.
10 günde 3 defa gittiğim, fakat her defasında çalan tüm şarkıların aynı sırayla çalındığını farkettiğim yerdir. Bir hanzo mekanıdır. Kendilerini tribünde zannedip bağıra bağıra şarkı söyleyen adamlar, iki bardaktan sonra zıplamaya ve ağlamaya başlayan kızlar... 1 saat bile dayanamadan kendimi dışarı zor attım.
lavaboyu ararken iri yarı bir bodyguard'ın gelip "kızlara bakamazsınız, masanıza dönün" diyerek beni dışarı atmaya çalıştığı mekandır. Şarkılar hep Türkçe'dir, ortamda fazla hareket yoktur.
ankara'da yaşayanlara sesleniyorum. yakınından bile geçmeyin. İçeri girince masalarda garip garip insanlar göreceksiniz. hepsi bir kalıptan çıkmış gibi, kafalarını telefondan kaldırmıyorlar. müzik falan kimsenin umurunda değil. locada oturanlar iki dk rahat duramıyorlar, sürekli kapıya gitmeler, gelmeler. ulan mekan zaten sıkışık. amaç locada oturduğunu göstermek. tuvalette bile devam ediyor bu. lavaboya gidiyorsunuz çıkana kadar " yaa işte ben de şimdi locaya geçiyorum", "daha yeni locaya oturmuştuk" bla bla bla...