(bkz:kızılay), (bkz:tunalı), (bkz:çayyolu) ve (bkz:bahçeli) şubeleriyle hizmet veren mekandır. önceden yaş ortalaması 25-30 arasındayken sonraları ergenlerin de fazlaca takılmaya başladıkları bir mekan haline gelmiştir. tabakta minik bir karikatür bulursanız o tabağı size hediye verirler diye bir rivayet vardır ancak doğruluğu benim tarafımdan henüz teyit edilememiştir.
Cheesecake'ini sevmediğim yerdir. köfte beğendiyi de hiç beğenmedim. yanık ve az sayıda köfte ile iktifa etmek durumunda kaldım. ancak Erdener Abi'nin Tavuğunu ve Gatana'nın Deneysel Tavuğunu öneririm. suflesi de çok güzeldir.
garsonlara sesimi duyurmaya çalışırken akla karayı seçtiğim, tasarım ve lezzet bakımından idare eder olan bir mekandır. bahçeli şubesinin fiyatları kızılay'ınkinin 2 katıdır. çeşitli şehirlerde çeşitli şubelerine gittim ancak Ankara'daki tadı hiçbir yerde bulamadım.
abuk subuk isimler koyarak yemeklere lezzet verebileceğini zanneden işletme. ilk ve son gidişimde yemeklerinden midemin bozulduğu yerdir. bütün gün mide ağrısı çekmeme yol açmıştır. servisi de kaplumbağa hızındadır.