Merhaba değerli kullanıcı.

lasözlük olarak sizler için yeni bir format tasarladık ve bu formatta doğrudan yazar olabilir kendi başlıklarınızı açabilirsiniz. İmla kurallarına dikkat etmeniz bizim en büyük beklentimiz olmasına rağmen bu konuda çok ağır yaptırımlar uygulayan bir platform da değiliz.

sistemimizde çaylak onay sistemi vesaire bulunmadığı ve doğrudan başlık açabileceğiniz için bilmeniz ve uymanız gereken birkaç önemli hususu hatırlatmak isterim;

kesinlikle ülkenin kurucu lideri Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere hiçbir devlet büyüğüne hakarete varan eleştiri dilini kullanmamanız ve bu tarz üslupları kullanmanız karşılığında yüz yüze geleceğiniz hukuki süreçleri göz önünde bulundurmanızı istirham ederim.

kişi, kurum ve yahut kuruluşlar hakkında içerisinde hakaret olmadan dilediğiniz eleştiriyi yapabilir, dilediğiniz başlığı açabilirsiniz.

başlıklarınızın ve girilerinizin anlamlı ve okunaklı olması fikirlerinizin karşınızdakilere daha kolay ulaşmasını sağlar.

burası Ekşisözlük ya da incisözlük olarak bilinen interaktif sözlük siteleri gibi bilgi edinmek amaçlı bir platform olmadığı için burada edindiğiniz bilgilerin gerçekliğinin doğrulamaya muhtaç olduğunu unutmayınız lütfen.

ve en önemlisi burada her türlü görüşe açık olarak saygı duyduğumuzu bilmenizi isterim. insanların tercihlerine ve görüşlerine saldırganca bir tutum sergilememenizi istirham ederim.

ufak bir de hatırlatma; haftanın en beğenilen girisi eğer 100'den fazla beğeni almışsa yazar arkadaşa ufak bir de ödeme yapıyoruz.
ayrıca bir yazarın açtığı başlık eğer gün içersinde 100 ve üzeri entry alırsa başlık sahibi yazara entry başına 0,25 kuruş ödeme yapılacaktır. (yazılan girilerin farklı hesaplardan ve başlığa uygun ve anlamlı olması şartıyla)

ödeme sistemi; entrynin aldığı favori x 0,25 lira olarak belirlenmiştir. örneğin bir yazarın yazdığı entry 400 favori alırsa yapılacak ödeme 400x0,25=100 lira olacaktır.