bir cepa veya ankamall olamayan iç güveysinden hallice bir alışveriş merkezidir. intihar girişimleriyle meşhurdur. merdivenleri yüzünden antipati duyduğum yerdir. oldukça iticidir ve takılacak bir mekan olma özelliği taşımamaktadır.
(bkz:dost kitapevi) gibi bir buluşma mekanıdır. büyük ve gösterişli gözüktüğü halde içi boş olan, elle tutulur bir yanı olmayan, fakat alt katındaki starbucks meydanı gördüğü için birkaç puan verilebilecek avm'dir.
yemek katında yağ kokularından durmanın mümkün olmadığı, insanın içini dışına çıkaran, alışveriş merkezimsi, "kam" diye okunamayan avm'dir. sorunlu asansörü biçimsiz merdivenleri, labirent misali girift koridorları ile bir mimari hatasıdır.
çeşitli olumsuzluklar üst üste gelince açılmasına fırsat olmamış, 2011 yılında hizmete girmiş ve Ankara'lılar tarafından pek rağbet görmemiş bir AVM. Kızılay'ın işhanı olarak nitelendirilebilir. alışveriş yaparken kendini durduramamaktan şikayetçi olanların gitmesi önerilir. Zira içerisine girdiğinizde bir an önce çıkmak için can atacak ve fazla bir şey almaya fırsat bulamayacaksınızdır.