ankara'nın zarif alışveriş merkezlerinden biri. ofis bölümünde çalışmayı çok özlediğim avm. canımız ne zaman sıkılsa avm'ye inip çay molası gibi yarım saat vitrin gezme molamız olurdu. ZARA'nın indirim günlerinde ofisten şak diye kapılar açılmadan iniverirdik. sabahları moda'da ettiğim kahvaltıların lezzetini unutamam.
içinde bir hayvan mağazasının olduğu yerdir. annesinden ayrı düşürülen minicik kedi ve köpek yavrularının camekandan görüntüsü sizin içinizi acıtır. alarak ve aldırtarak onlara para kazandırılmamalıdır.
evime yakın olduğundan dolayı kafam estiğinde sürekli gittiğim bir avm. neredeyse her tarafında bir hatıram vardır. cepa ile karşılıklı olduğu için burada bulamayacağınız hiçbir ürün yoktur. otoparkı kafidir, müşteri profilleri de iyidir. spor salonu çok güzeldir fakat marketi fazla büyük değildir.
engelli otoparklarına fazla önem vermeyen, sinema salonları küçük perdeli avm. eskiden fast-food katında kuşların yemeğinize bulaşması çok rahatsız ediciydi. yemeğimden güvercin pisliği çıkacak mı diye korka korka yiyordum ancak geldiğimiz noktada güvercinler avm'ye daha uğramaz oldular.