Kanser hastasıyım diye sosyal medyayı ayağa kaldıran bir kadın için atlayıp İzmir'e giderek gitarıyla ona şarkılar söyledikten sonra kanser olmadığını öğrenen haluk leventi'n yaşadığı durumdur. Bu insanlar ne cesaretle böyle yalanlar söyleyebiliyor anlamak zordur
Haluk Levent buna rağmen o kadını linç edenler kervanına katılmamış ve kendisini tedavi ettireceğini, onun psikolojik sorunları olduğunu ifade etmiştir. Tabii enayi yerine konulduğundan dolayı içinde mutlaka bir kızgınlık vardır.
İnsan adamın durumuna üzülmekte ve yazık demektedir. Çünkü adam kendini iyice kaptırmış ve hastaneden randevular ayarlamaya çalışmıştır. Gerçeği öğrenince kızın kanser olmadığına sevinsin mi keklendiğine üzülsün mü bilememektedir.
Kadın bir gün gerçekten kanser olur muyum diye hiç korkmamış mı diye merak ediyorum. Neslican Tay gibi popüler olmaya çalışan kadın her şeyi eline yüzüne bulaştırmış ve rezil olduğuyla kalmıştır.
böyle bi işe kalkışıyorsa psikolojisinin sağlıklı olduğu söylenemez.Yine de bir hasta olduğu düşünülüp tedavi ettirilmelidir.