totalde 50 bin metrekarelik alanında 150'i aşkın mağazasıyla müşterilerine eğlence, yemek ve alışveriş imkanı sunan klasik bir avm. Ülkemizde BREEAM Sertifikası'na sahip olan en büyük bina özelliğini taşımakta ve başkentin ilk yeşil avm'si olarak tanımlanmaktadır.
5 kişilik yemek terasıyla, insanı canından bezdiren otoparkıyla ve herkesin -kontrol edilmeksizin- içeri sokulduğu sinema salonuyla son derece elit (!) bir avm'dir.
iğrenç bir avm'dir. otoparkı rezil kepaze bir tasarıma sahiptir, asansörlerine 3 kişiden fazla binmeniz imkansızdır, tuvaletlerini pislik götürür. çeşitli mağazaların farklı avm'lerdeki şubelerinde öyle bir şey olmamasına rağmen gordion avm'deki mağazalarında nedense "değişim ve iade yapılmaz" kuralı vardır. Oraya gideceğime 20 dk mesafedeki metromall'i tercih etmekteyimdir.
valesinin tam bir aşağılık olduğu avm'dir. geçen sene gittiğimde 5 metre ilerisini kastederek ücretsiz alan olup olmadığını sorduğumda bilmiyorum siz bakın diye cevap vermiştir. ilerleyip arabamı bir yere park ettikten sonra inip arkadan bebeğimi alırken "bi dakka bi dakka orası paralı" demiştir. Her tarafı leş gibi sigara kokmakta ve acil çıkış merdivenleri de hep kilitli kapılara açılmaktadır. özetle kıytırık bir avm'dir.