2010 yılından bu yana Ankara'nın eğlence ve gezi anlayışına yön vermeye devam eden nadide oluşum. Kurulduğu günden bu yana Ankara etkinlikleri kendisinden sorulur. Yola çıktığı ilk dönemde liselere öğrenci partileri ve bahar şenlikleri gibi organizasyonlarla hizmet veren Event312, çok geçmeden Ankara'lıların gözdesi olmuş ve tüm Ankara'ya nam salmıştır. 2010 yılından itibaren düzenlediği günlük turlara 2011 yılında konaklamalı turları da eklemiştir. Faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren Event312, çok kısa sürede geniş kitleler tarafından benimsenmiş ve eğlence, gezi, etkinlik kavramlarının çağrıştırdığı ilk isimlerden biri olmuştur.
Birçok etkinliğine katılma fırsatı bulduğum, Ankara'nın eğlence teşkilatı. hem yurt içinde hem de yurtdışında doğa turları, kültür turları, özel ilgi turları organize eden Event312, vize işlemlerinde, tatil köyü rezervasyonlarında, transfer hizmetlerinde, seyahat sigortası ve kiralama hizmetlerinde de oldukça etkin ve faaldir. Öte yandan uçak bileti satışlarını ve bayi toplantı organizasyonlarını da ustalıkla yürüten Event312, seminer ve araç kongre alanında da söz sahibidir.
Afiş tasarımı, web tasarımı, sosyal medya yöneticiliği ve menajerlik gibi muhtelif hizmetler vermekte olan, kendi organizasyonlarına ilaveten sizin hususi etkinlik taleplerinizi de karşılayan, hareketli, dinamik ve enerjik bir ekipten meydana gelen bir grup. Ankara'nın sahip olduğu önemli bir değer, güzel bir detaydır. Mekanı, dj veya sanatçıyı kendiniz belirlemek, tamamen kendi istediğiniz konseptte bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız kesinlikle başvurmanız gerekendir. Ayrıca dilerseniz Event312 yardımıyla tam hayalinizdeki gibi bir gezi düzenlemeniz de mümkündür.
Dağıttığı konser ve gezi davetiyelerinden birini kazanabilmek için tüm sosyal medya hesaplarını muntazaman kontrol ettiğim oluşum. gise.co ile internetten satış yapmaları da herkesin arzusudur. Ankara'nın eğlence hayatında aktif rol oynamaktadırlar. Dürüstlük ve kalite kelimesinin vücut bulmuş halidir. Hizmetlerinden memnun kalacağınız garantidir.