avm'de birbirine sarılan çifte, "millet rahatsız oluyor eksi kata inin ne yapacaksanız orada yapın" diyen güvenlik görevlisinin (eskiden) bulunduğu bir alışveriş merkezidir. Fakat bu sözden sonra kendisinin işine son verilmiş idi.
hafta sonu gidilmeyecek yerdir. zaten 5 gün beton yığınları içerisinde üç kuruş kazanacağız diye vaktimizi öldürüyoruz, bahçesi, kahvesi falan olan bir yere gitmek daha mantıklı. tabii fellik fellik aradığınız bir şeyi sadece orada bulabileceğinize inanıyorsanız o ayrı.
beytepelilerin Kentpark açılana kadar takıldığı, seneler önce gittiğim ve sinemasında klimaların çalıştırılmaması nedeniyle yarım saat sonra daha fazla dayanamayarak terk ettiğim yer.
yemekleri kentpark'tan daha güzel olan avm. fakat yangın merdivenleri öyle bir dizayn edilmiş ki girdiğiniz zaman çıkmanız mümkün değil. acil çıkış tabelasını görür görmez dalınca ilk olarak tek taraflı 3 kapıdan geçmeniz gerekiyor, merdivenlerden aşağı koşarak iniyorsunuz, bir bakıyorsunuz kapılar kilitli. geldiğiniz yerden çıkmak istiyorsunuz fakat yukarı çıktığınızda bir şok daha yaşıyorsunuz çünkü kapıları içeriden açılmıyor. özetle vurdumduymaz bir avm.