corona nedeniyle işsiz kalan milyonlarca kişiden biri olan Ahmet Karakeçi tarafından, intihar etmeden önce bırakılan not. İnsanın kelimelerini boğazına düğümlemekte, söylenecek hiçbir söz bırakmamaktadır. İnsan diyecek bir şey bulamasa da bunun sorumlusu kim? buna sebep olanların sonu acaba ne olacak? diye sormaktan kendini alamamaktadır.

görsel
muhtemelen intiharın her şeyden kurtuluş olduğunu zanneden insandır. öyle olmadığını anladığında ise geri dönüşü yoktur. olay her ne kadar 15 nisan tarihinde gerçekleşmiş olsa da, daha yeni ortaya çıkmıştır.
yoksulluğun üzerine kolonya döküp milleti çaresizliğe itenleri dezenfekte edemeyiz. açlığa, sefalete cerrahi maske takamayız. bu intiharı da haberlerde görüp duyamayız. zaten 2 güne kalmaz unuturuz, hiçbir şey olmamış gibi devam ederiz. biz türkiye'de yaşıyoruz, biz türkiye'liyiz.
büyük bir dramdır. karantinanın gevşetilmesi ve ekonomik hayatın yeniden canlandırılması gerektiğini göstermektedir. ne desek boş olacak, bu gerçeği asla değiştirmeyecektir.