Bu aralar Türkiye'nin gündeminden düşmeyen 10 yaşındaki felsefe meraklısı çocuk. Çok bilmiş tavırları ve konuşmalarıyla dikkatleri üzerine çekmekte ve okuduğu kitaplarla övünmektedir. Kendisinin tek kişilik sınıfta eğitim görmeye layık olduğunu ifade etmekte ve çok özel (!) olduğunu hiç mütevazilik yapmadan dile getirmektedir.
Annesine karşı sergilediği küstahca tavır ile sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemiştir. Boyundan büyük konuşmalarıyla son derece itici olan bu çocuğu nedense bir türlü sevememişimdir.
Gaybdan sesler duyduğum zaman vs... diyerek esrarengiz bir hava uyandırmaya çalışan, tuhaf tuhaf bakan ve acayip acayip konuşan bu çocuk bazı kesimler tarafından methiyeler düzülerek pofpoflansa da sadece gereğinden fazla şımarık ve ukala olarak tanımlayanlar da çoktur.
Sonuçta bu çocuk 10 yaşındadır ve üzerine bu kadar gidilip linç edilmesi yanlıştır. Oldukça heyecanlı ve heveslidir, çocuğun söylediği her şeyi bu kadar ciddiye alıp onu hedef tahtasına koymak ve hevesini kırmanın bir manası yoktur.