Ankara'nın (bkz:çankaya) ilçesinde, Tunus Caddesi'nde bulunan bir mekandır. tam da ben üniversiteyi bitirip Ankara'dan ayrılınca açılmıştır. Yapılır mı bu dedirtmiştir, kendisinin atmosferini solumaya fırsatım olmamıştır.
ortalıkta bira kovalarıyla dolaşıp duran garsonların, tüm konsere turp suyu sıktığı mekandır. sağlığını düşünen insanın uğramaması gereken yerdir. gidip göreceğime pişman olduğum, ankara'nın mahzenidir. geçen sene 9 Mart'ta pilli bebek konseri vardı ve benim için çok kötü bir deneyimdi.
Ağustos 2016 tarihinde Mabel Matiz ve Can Gox konserleriyle açılış yapan bir bar. Adından da anlaşılacağı gibi Kaybedenler Kulübü markasının ve 6:45 Yayımları'nın işbirliğiyle kurulmuştur. Pek çok ünlü isme ev sahipliği yapmış ve yapmaya devam etmektedir.
Laçka ve yılışık garsonları ve boğucu atmosferi ile benden iyi not almayı başaramamamış bir yer. 24 tl birayı 27 tl'ye kakalamaya çalışan garsonuyla tartıştığım, lavobadan çıkarken yerlerin ıslak olması sonucu kayarak yere düştüğüm, kısacası başıma gelmeyein kalmadığı yerdir.