mal youtuber'dır. bu kendi tanımıdır. mal olduğunu kabul etmesi de büyük bir adımdır. yaklaşık 11 saat boyunca enes batur, batur enes, enes enes, batur batur deyip duran bu (kendi tanımıyla dikkat çekerim) mal youtuber, hedeflediği gibi gündem olmayı başarmıştır.
11 saat boyunca enes batur demeyen ancak belirli bir süre bu kelimeleri tekrar ettiği bir gerçek olan youtuber'dır. kendisi mal değildir, su katılmamış maldır. 11 saat boyunca bunu söylediğine gerçekten inanmak saçmalıktır. program denen ve pc'de çalıştırılan, kodlardan müteşekkil şeyler bu işi rahatlıkla yapabilir.
yazıklar olsun böyle gençlere dedirten videodur. zikir çek desen çekmez. youtuber'ların insanları nasıl yozlaştırdığını gözler önüne seren vahim bir tablodur. herkese maskara olsalar da onların istedikleri zaten budur. videonun 136 bin beğeni almış olması ise dehşet vericidir.
acınası varlıktır. utanma ve arlanma özelliklerinden yoksundur. rezil ve kepazedir. hastaneye gitse kendisine zeka testi reçete edilmesi gereken kişidir. oksijenleri boş yere tüketmektedir. enes batur'dan bile daha boştur.